FunPark Babylon - Liberec

Navštíveno 02/2022

V libereckém Babylonu v roce 2021 vznikl skvělý projekt, a to FunPark přímo v Babylonu, takže pokud už máte IQ Park a Lunapark prochozený skrz na skrz, tak tohle je skvělá varianta obměny.

Areál je opravdu velký, najdete tam hromadu skluzavek, trampolín, překážkových drah, střílecí hrad, tříkolky a mnoho dalšího, co primárně podporuje děti v pohybu. To je na FunParku skvělé - přivedete děti hezky vyvoněné a nastrojené a odcházíte se zpocenými a vyřízenými jedinci.

Prostory jsou vhodné pro ještě lezoucí mrňata, pro která je tam část, kde si určitě vyhrají. Ale největší zábavu si užijí už samostatnější a běhající děti, co mají rády hodně pohybu.

Osobně velmi oceňuji možnost občerstvení přímo v areálu FunParku a ještě víc oceňuji to, že tam nenabízí jenom junk food v podobě párků v rohlíku, pizzy a smažených věcí, ale i "obědovou nabídku" v podobě špaget, jiných těstovin, výběr denních polévek atd. - to je skvělý!

Vstup je do FunParku povolen jen v ponožkách. Pokud chcete ušetřit, tak si můžete vstupenky zakoupit online a vyjdou vás levněji. Vstupné se pohybuje pro děti od nějakých 240,- do 290,- a dospělí platí 90,-, částky jsou nižší od 18 hodin, je možné si zakoupit i zvýhodněné permanentky. Otevřeno je každý den od 10 do 20 hodin.

Pokud hledáte místo pro oslavy, tak tady je to pro větší děti ideál. Nemáme ozkoušeno, ale prostory pro oslavu vypadají moc hezky - jsou tematické: mořský svět, vesmír, džungle a další.

Za mě rozhodně stojí za návštěvu. My se tady tak jednou za 2 měsíce objevíme, když je ošklivé počasí. Vzhledem k tomu, že jde o opravdu velké prostory, tak když je nával lidí, tak se to hezky rozprostře.

Ubytování v okolí

Další tipy na ubytování, které jsme osobně nezkusili, ale mají skvělá hodnocení od rodin s dětmi. Napište nám, jak se vám tam líbilo!

Kde místo najdete

FunPark Babylon - Liberec

Nitranská 415/1, Liberec, 46007

Víc míst, která objevil(a) Petra V.

Petra V.
Jsme maminka jednoho velmi aktivního tříleťáka, který s otevřenou náručí vítá každé dobrodružství. Ostatně stejně jako jeho rodiče, a proto se snažíme volný čas trávit na kolech, výletech a v přírodě, nejčastěji a nejraději prozkoumáváme Liberecký kraj. Největším bonusem všech našich společných dobrodružství je, když narazíme na místo, kde si dáme dobrou kávu nebo oběd a mrně si tam pohraje.