Městské dětské hřiště - Turnov

Navštíveno 06/2023

Pokud se pohybujete v Turnově a hledáte venkovní zábavu pro děti 2+, tak určitě zamiřte do městského parku, kde najdete boží hřiště, kde se vyřádí starší i mladší děti.

V parku najdete hromadu stinných míst, několik vodních prvků, prolejzačky, velkou i malou skluzavku, lanové prolejzačky a mnoho dalšího. My tu vydrželi bezmála 4 hodiny. Na hřišti jsou i toalety (za poplatek 5,-), a to jsme velmi ocenili. Taky doporučujeme vzít dětem náhradní oblečení, protože v parku je mini potůček, a to naše pětileté dítko se v něm vymáchalo.

Mimo jiné, hned na začátku parku je Bistro Café Kytka. Kde jsme si s sebou vzali výbornou kávu a zákusky a zapečené chleby. Rozhodně jsem to ocenila, vše bylo výborné a doladilo to dopolední piknik v parku.

Hřiště jsme navštívili o víkendu, parkovali hned kousek od vstupu, ale vyloženě speciální parkoviště pro návštěvníky parku jsme nenašli.

Tip pro maminky s kočárky: Pokud je vaše dítko milovníkem drncačky před uspáním, jistě vás potěší, že park je plný kostek, a tak je uspávání o kousek snazší.

Kompletně naplánované výlety ze stejné lokality najdete v našem e-booku
16 ověřených výletů v Českém ráji

Kompletně naplánované výlety ze stejné lokality najdete v našem e-booku

16 ověřených výletů v Českém ráji
Více informací

Ubytování v okolí

Další tipy na ubytování, které jsme osobně nezkusili, ale mají skvělá hodnocení od rodin s dětmi. Napište nám, jak se vám tam líbilo!

Kde místo najdete

Městské dětské hřiště - Turnov

Skálova, Turnov, 51101

Co najdete v okolí

Víc míst, která objevil(a) Petra V.

Petra V.
Jsme maminka jednoho velmi aktivního tříleťáka, který s otevřenou náručí vítá každé dobrodružství. Ostatně stejně jako jeho rodiče, a proto se snažíme volný čas trávit na kolech, výletech a v přírodě, nejčastěji a nejraději prozkoumáváme Liberecký kraj. Největším bonusem všech našich společných dobrodružství je, když narazíme na místo, kde si dáme dobrou kávu nebo oběd a mrně si tam pohraje.