Restaurace Letná - Kladno

Když jsme na Kladně a máme hlad, tak jednoznačně volíme restauraci Letná. No, vlastně tahle restaurace bývá často důvodem pro výlet tímhle směrem.

Zahrádka vybavená pro děti

V létě funguje (pouze) příjemná zahrádka pod vzrostlými kaštany, kde nechybí dětský koutek s klouzačkou a houpačkou a tabulemi na kreslení. Nejvíc ale nás i naše děti baví vybarvovací dětské menu. Děti automaticky dostanou pastelky a okopírovanou A4, kterou si můžou vyzdobit podle vlastní fantazie.

Obsluha je na dětské zákazníky zvyklá a jsou tam neobyčejně pozorní a milí. 

Nadstandartní kuchyně

V restauraci je samozřejmě nejpodstatnější, jak tam vaří. A tady jim to opravdu jde. Menu je rozmanité a neokoukané, vyberou si i bezlepkáři či bezmlíkaři a zároveň i ti, co potřebují ke spokojenosti knedlíky. V týdnu je k dispozici i polední nabídka nad rámec stálého jídelního lístku a je to rozšíření a zpestření, nejdou tady cestou ošizených a levnějších poledních jídel. Vaří se z kvalitních a čerstvých surovin a úroveň je nadstandardní.

No a pozor, dětské menu se neskládá ze smažáku s hranolky, ale najdou se tam i pestřejší varianty. Kdyby to tak bylo všude, tak asi přestanu vařit. Domácí limonády jsou už dneska standard a nápojový lístek je stejně jako menu parádně pestrý. A mají skvělou poctivou zmrzku.

O víkendu v čase oběda je nutná rezervace, už se nám stalo, že jsme měli smůlu a nepomohly ani plačící děti stěžující si, že mají hlad ;) Takže my si rezervé budeme dělat pro jistotu pokaždé.

Za recenzi děkujeme Pavle z blogu backontrees.cz

Kompletně naplánované výlety ze stejné lokality najdete v našem e-booku
15 ověřených výletů v Praze od Vltavy na západ

Kompletně naplánované výlety ze stejné lokality najdete v našem e-booku

15 ověřených výletů v Praze od Vltavy na západ
Více informací

Ubytování v okolí

Další tipy na ubytování, které jsme osobně nezkusili, ale mají skvělá hodnocení od rodin s dětmi. Napište nám, jak se vám tam líbilo!

Kde místo najdete

Restaurace Letná - Kladno

Co najdete v okolí

Víc míst, která objevil(a) Jantarka

Jantarka
Jsem máma dvou holčiček Johanky a Rozárky, které se narodily v květnu 2014 minutu po sobě. O necelý rok později jsem začala psát blog backontrees.cz o tom, jaké to je, být mámou s dvojčaty. Jeho heslo je: "Od maminek pro maminky s úsměvem a láskou pro inspiraci, radost a podporu". Víme, že nejdůležitější v celém životě jsou společné zážitky, tak se snažíme je sbírat. A o naši sbírku se chceme dělit i tady.