Tip na skvělý výlet pro vodomilce. Někomu bude stačit jako zastávka po výletě. My jsme tu strávili jen cca 2 hodiny po celodenním výletě. Tohle nově vybudované přírodní koupaliště hledejte v Kosmonosích, což je okraj Mladé Boleslavi.
Biotop je něco mezi umělým a přírodním koupalištěm. Je to vlastně takový bazén v přírodním stylu a voda se tu čistí přírodní cestou za pomoci různých organismů. Zde v Kosmonosích je oddělený čistící a plavecký bazén, do čistícího se samozřejmě nesmí.
Koupaliště tu má různě hluboké dno, je tu i prostor pro skákání do vody a pro plavání. Chybí zde snad jen brouzdaliště pro děti, i když ty se rády vyřádí u potůčku s mlýnky a hrázemi. V areálu je několik převlékáren, občerstvení a stánek se zmrzlinou. Nachází se tu také celkem prostorné dětské hřiště, hrací prvky jsou i u koupaliště a občerstvení.
Pouze parkování je trochu problematické a hrozí vám pokuta (mluvíme z vlastní zkušenosti). Dejte si pozor, abyste stáli jen tam, kde smíte (ne na ulici, ne na trávě atd.). Je to tu celkem hlídané. Vyplatí se tedy si i popojet opodál a najít si povolené místo pro parkování.
Areál je přístupný denně kromě pondělí od 7:00 do 21:00.
Za recenzi děkujeme Olče z webu poceskusdetmi.cz a ig účtu po_cesku_s_detmi.
Ubytování v okolí

Hotel - wellness Hejtmanka

Chalupa Pod Drábskými světničkami

Vila Čapek

Hotel Relax

Vilka Petra pod Bezdězem

Penzion Agáta

Hotel Pošta

Zámecký hotel Maxmilian****

Hotel Bellevue

Aparthotel Víkendovka Korce

Penzion Magdalena

Parkhotel Skalní město

Jurta

Apartmány Camping V ráji

Camping V ráji

Camping 2000

Penzion Holín

Hotel TAMMEL

Hájovna Bukovec

Hotel reSTART**** Superior

Zvířecí park Bezděz Dvůr

Hrad a zámek Staré Hrady

DeadWood Alpacas

Trek & Flow

Pony Ranch - Proseč nad Nisou

Monty Koutek

Zoopark Nehvizdy

Cirkus Humberto

Tanzania Jump Radonice

Jezdecká stáj Nikola Hájková

Pštrosí farma Čenkov

Pštrosí farma Čenkov

Praga Arena

Macek - Jezdecká škola

HiddenStory | Tajemství včelí maringotky

Jony's gym

LazerFun

Chaberská Pergola

Dětská herna Tygřík






















