Pokud navštívíte Lednici v červenci a srpnu a nebudete s dětmi chtít jen na zámek, doporučujeme vystoupení skupiny Seiferos. Vždy v 11:30 a 14 hodin se v letním amfiteátru konají ukázky letu dravců a sov.
Vstupné se platí až po představení a je vlastně dobrovolné podle toho, jak se vám vystoupení líbilo. V roce 2021 bylo doporučené 200 Kč za dospělého a 100 Kč za děti.
Před začátkem představení, je možné si všechny ptáky prohlédnout. Dcera se trochu bála, protože nejsou v klecích, ale sedí na bidýlku přivázaní za nohu. Občas zkusí vzlétnout, což může děti trochu polekat. Ale opravdu se nemůže nic stát a to ani u velkého orla či supa.
Celé vystoupení bylo nesmírně zajímavé a vtipné. Pravda, některé vtípky byly spíš pro dospělé než pro děti, ale i tak celkový dojem parádní. Bylo to tak poutavé, že i naše 2letá dcera vydržela do konce. Představilo se nám asi 15 ptáků, byla ukázka letu, lovu a odvážné děti se mohly zúčastnit.
Zaparkovali jsme na placeném centrálním parkovišti. Odtud je to asi 500 m, stačí přejít řeku a pak doprava podél písečných soch dozadu.
Ubytování v okolí

Penzion Harmony

Usedlost Pod vinohrady

Penzion Siesta

Panská sýpka

Penzion Mlýn Sedlec

Residence Prosecco Marko

Vinařský penzion André / Šlechtitelka

Hotel Ryzlink

Penzion Jako Ze Škatulky

Vinné sklepy U Jeňoura a hotel Beatrice

Penzion Kratochvíl

Apartmány Dolní Dunajovice

Penzion U Ježů

Penzion Kovács

Rosort Kovács

Chalupa U Stodoly

Bukovanský mlýn

Vinný sklep Krýsa

Penzion Sklep

Hotel Austerlitz

Statek Mušlov

Autokemp ATC Merkur Pasohlávky

Bambino

Svět Bludišť

Sportovní areál Blučina

Koupaliště Slavkov

Don Shot

Šelmy, kočky, koťata

Šelmy, kočky, koťata

Šelmy, kočky, koťata

In Motion Academy - Brno

Ranč Divoké růže

Ranč Divoké růže

Simulátory Brno

Modelový svět

MVP Chill & Gaming space

Game Center Brno

Game Center Brno

Game Center Brno






















