Restaurace Bobrovník - Jeseníky

Cestou z Fauna Parku v Horní Lipové jsme hledali místo, kde se dobře najíme a děti ještě mohou lítat venku.
Narazili jsme na restauraci Bobrovník cca 10 minut od Fauna parku, takže ideál na rychlý přejezd. My jsme poseděli venku, kde pro děti najdete v blízkosti stolů několik houpaček, skluzavku, trampolínu a dvě pískoviště vybavená hračkami.

Na menu jsem nenašla žádné dětské jídlo, ale bylo tak pestré, že jsme pro mrňata vybrali i tak. Vývar byl skvělý a s jídlem celkově jsme byli moc spokojeni. Personál byl milý a vyhověl všemu. Na toaletách jsem nikde neobjevila přebalovací koutek, ale máme už větší děti, tak to pro nás nebylo zásadní.
V restauraci je i venkovní bar, kde mají grilované speciality, doporučuji sáhnout po rybě na grilu.
Restauraci tedy vřele doporučuji.

Navštívili jsme v létě 2021.

Ubytování v okolí

Další tipy na ubytování, které jsme osobně nezkusili, ale mají skvělá hodnocení od rodin s dětmi. Napište nám, jak se vám tam líbilo!

Kde místo najdete

Restaurace Bobrovník - Jeseníky

Bobrovník 8, Lipová-lázně, 79061

Víc míst, která objevil(a) Petra V.

Petra V.
Jsme maminka jednoho velmi aktivního tříleťáka, který s otevřenou náručí vítá každé dobrodružství. Ostatně stejně jako jeho rodiče, a proto se snažíme volný čas trávit na kolech, výletech a v přírodě, nejčastěji a nejraději prozkoumáváme Liberecký kraj. Největším bonusem všech našich společných dobrodružství je, když narazíme na místo, kde si dáme dobrou kávu nebo oběd a mrně si tam pohraje.