Chalupa Hlásná Lhota je krásná a skvěle zařízená chalupa pod lesem, se šesti pokoji, pro 16 osob s oplocenou zahradou, pískovištěm, houpačkou, ohništěm, jen 4 kilometry od Jičína.
Kam vyrazí 4 tatínkové s 8-mi dětmi? Jasně, cíl je na samotě u lesa, kde nic není, s sebou jen kola a dobrou náladu a sranda může začít… :-) Celá skupinka se pohodlně vešla do 6-ti pokojů.
Chalupa Hlásná Lhota je parádně vybavená, má společenskou místnost, vybavenou kuchyň a skvělé podkroví, které hned obydlily děti :-) Co se určitě hodí v horším počasí, je stolní fotbal a herna ve stodole.
Krásná je venkovní část, zahrada, kde je ohniště, kde můžete s dětmi opékat buřtíky, děti mohou třeba hrát fotbal, pobíhat a jsou za plotem. Je tu také houpačka a malé pískoviště v pneumatice, pro malé děti dostačující.
Co je na chalupě skvělé, je její poloha, je kousek od Prachovských skal a 4 kilometry od Jičína. Každý den jsme tak s dětmi vyráželi na kola, protože bylo horko, stihli jsme vždy dojet na koupaliště za rozumného tepla a odpoledne jsme se koupali. Krásné je koupaliště Kníže i koupaliště v Mladé Boleslavi.
Ubytování v chalupě Hlásná Lhota vřele doporučuji větším skupinám rodin s dětmi, které chtějí bydlet pohromadě, děti společně mohou opékat buřty a využít krásnou zahradu. Garantuji Vám, že se dětem, stejně jako těm našim, nebude chtít domů :-)
Kompletně naplánované výlety ze stejné lokality najdete v našem e-booku
Ubytování v okolí

Hotel TAMMEL

Vila Čapek

Penzion Agáta

Chalupa Pod Drábskými světničkami

Resort Vrchlabí

Penzion Dana

U Tomíčků

Chalupa v Jizerkách

Apartmány a Chalupa Tara

K-Triumf Resort v lázeňském městečku

Horský Hotel Friesovy Boudy

Hotel Sklář

Hotel Perla Jizery

Pension Laura

Sáňky Apartmány s výhledem na Ještěd

Wellness Hotel Babylon Liberec

Vilka Petra pod Bezdězem

Apartmán Pod hrází Bedřichov

Penzion Vysoká Stráž
